Bel Fuse Inc. BACC45FN14-12P8H
BACC45FN14-12P8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN14-12P8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 9#20 3#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN14-12P8H.pdf
Availability of BACC45FN14-12P8H
QUANTITY
BACC45FN14-12P8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN14-12P8H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN14-12P8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN14-12P8H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN14-12P8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN14-12P8H Details Description
Related parts for BACC45FN14-12P8H
IDC CABLE- AKR24B/AE24G/X datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 2.8A 140 MOHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 9A 4 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 16K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 242 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP PROX M30,15MM NPN NC 5M datasheet.pdf
RES 86.6K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM datasheet.pdf