Bel Fuse Inc. BACC45FN18-11S9H
BACC45FN18-11S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN18-11S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 S BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN18-11S9H.pdf
Availability of BACC45FN18-11S9H
QUANTITY
BACC45FN18-11S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN18-11S9H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN18-11S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN18-11S9H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN18-11S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN18-11S9H Details Description
Related parts for BACC45FN18-11S9H
IC AMP POST LIMIT 5V/3.3V 10MSOP datasheet.pdf
SW LIMIT SPDT 10A HORIZ PLNGR datasheet.pdf
RES 0.154 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 787 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 4V 20% 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
HAN 10B-HMC-GS-R-M25 datasheet.pdf
RES 15K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf