Bel Fuse Inc. BACC45FN24-57S6
BACC45FN24-57S6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN24-57S6
Brief Description
26500 57C 2#12 55#20 S BY RECP
Datasheet Download
BACC45FN24-57S6.pdf
Availability of BACC45FN24-57S6
QUANTITY
BACC45FN24-57S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN24-57S6
Internal Part NumberEIS-BACC45FN24-57S6
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN24-57S6
Related LinksBACC45F, BACC45FN24-57S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN24-57S6 Details Description
Related parts for BACC45FN24-57S6
CONN HEADER RT/A .100 12POS 15AU datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 289 I/O 780HBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 150MA 2.5 OHM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.7V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
350 TB SOC VER W/LATCH datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
18POS,TAB 1.6X0.6,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf