Bel Fuse Inc. BACC45FS22-19S
BACC45FS22-19S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS22-19S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FS22-19S.pdf
Availability of BACC45FS22-19S
QUANTITY
BACC45FS22-19S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS22-19S
Internal Part NumberEIS-BACC45FS22-19S
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS22-19S
Related LinksBACC45F, BACC45FS22-19S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS22-19S Details Description
Related parts for BACC45FS22-19S
TOOL SCRAP SHEAR HOLDER datasheet.pdf
CONN DIMM DDR2 240POS VERT PCB datasheet.pdf
IC SWITCH 0-VOLT ADJ RAMP 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 2ROW R/A 10POS datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 40 CKTS LGT 102 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 datasheet.pdf
XG4 20AWG 7/28 27PR SHLD 300V datasheet.pdf
DSUB 15 F WW .375" TIN datasheet.pdf