Bel Fuse Inc. BACC45FS22-19S8H
BACC45FS22-19S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS22-19S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FS22-19S8H.pdf
Availability of BACC45FS22-19S8H
QUANTITY
BACC45FS22-19S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS22-19S8H
Internal Part NumberEIS-BACC45FS22-19S8H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS22-19S8H
Related LinksBACC45FS, BACC45FS22-19S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS22-19S8H Details Description
Related parts for BACC45FS22-19S8H
CONN HEADER 25POS GOLD SLDR CUP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 4.5A SC70-6 datasheet.pdf
REMOTE INTER 2 CH NPN OUT datasheet.pdf
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES 67.3 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
VHDM LITE 6R 25C SIGNAL END BP datasheet.pdf
OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 datasheet.pdf