Bel Fuse Inc. BACC45FS22-55P10
BACC45FS22-55P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS22-55P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FS22-55P10.pdf
Availability of BACC45FS22-55P10
QUANTITY
BACC45FS22-55P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS22-55P10
Internal Part NumberEIS-BACC45FS22-55P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS22-55P10
Related LinksBACC45FS, BACC45FS22-55P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS22-55P10 Details Description
Related parts for BACC45FS22-55P10
SW MINI 16A SPST PLNGR 125V datasheet.pdf
IC BUFF DVR TRI-ST 10BIT 24TSSOP datasheet.pdf
CONN CONTACT FOR 8483/8484 PLUGS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN FFC HEADER 22POS 2.54MM datasheet.pdf
AC DRIVE,240V 1PH,2HP 1.5KW CT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf