Bel Fuse Inc. BACC45FT14-15S10
BACC45FT14-15S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT14-15S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT14-15S10.pdf
Availability of BACC45FT14-15S10
QUANTITY
BACC45FT14-15S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT14-15S10
Internal Part NumberEIS-BACC45FT14-15S10
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT14-15S10
Related LinksBACC45FT, BACC45FT14-15S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT14-15S10 Details Description
Related parts for BACC45FT14-15S10
RES SMD 47 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
MOUSE LENS OPTICAL SS RECTANGLE datasheet.pdf
CONN HOUSING 28POS DUAL 1.5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK 8POS 10.16MM GREEN datasheet.pdf
IC TXRX RS232 ESD TRUE 20SSOP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL R/A 12POS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 31POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 275MW SOT323 datasheet.pdf