Bel Fuse Inc. BACC63BP24D30S10H
BACC63BP24D30S10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24D30S10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP24D30S10H.pdf
Availability of BACC63BP24D30S10H
QUANTITY
BACC63BP24D30S10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24D30S10H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24D30S10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24D30S10H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24D30S10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24D30S10H Details Description
Related parts for BACC63BP24D30S10H
RES SMD 8.2M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.8KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 13.3K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC BRIDGE DRIVER PAR 28HSOP datasheet.pdf
RES 19.6 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 32.4 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 250 OHM 1% 10W datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 810MA 604 MOHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN datasheet.pdf