Bel Fuse Inc. BACC63BP24H30S7H
BACC63BP24H30S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24H30S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP24H30S7H.pdf
Availability of BACC63BP24H30S7H
QUANTITY
BACC63BP24H30S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24H30S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24H30S7H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24H30S7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24H30S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24H30S7H Details Description
Related parts for BACC63BP24H30S7H
CONN HEADER .100 DUAL R/A 58POS datasheet.pdf
RES SMD 10.7K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM datasheet.pdf
RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
KIT EVAL PIC32 ETHERNET STARTER datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 30POS datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf