Bel Fuse Inc. BACC63BV24H30S8H
BACC63BV24H30S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV24H30S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV24H30S8H.pdf
Availability of BACC63BV24H30S8H
QUANTITY
BACC63BV24H30S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV24H30S8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV24H30S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV24H30S8H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV24H30S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV24H30S8H Details Description
Related parts for BACC63BV24H30S8H
IC OPAMP GP 12MHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 11A TO-247 datasheet.pdf
CONN TWIN JACK R/A RED W/COVER datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 30A TO263 datasheet.pdf
22MM IND CTRL OPERATOR datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
TOOL CRIMPING PLIERS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 2.7K OHM 14SOIC datasheet.pdf
PDL 9P PLUG NAT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS PIN datasheet.pdf