Bel Fuse Inc. BACC63CB22-32S6
BACC63CB22-32S6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB22-32S6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 S BY PLUG
Datasheet Download
BACC63CB22-32S6.pdf
Availability of BACC63CB22-32S6
QUANTITY
BACC63CB22-32S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB22-32S6
Internal Part NumberEIS-BACC63CB22-32S6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB22-32S6
Related LinksBACC63C, BACC63CB22-32S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB22-32S6 Details Description
Related parts for BACC63CB22-32S6
DIODE TUNING 12V 50MA SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
THERMISTOR NTC PREC 15K OHM 1% datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 11.5M OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
IC MPU SITARA 600MHZ 298NFBGA datasheet.pdf
CONNECTOR/PCB SUPPORT ASSY datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 2% 11W 1206 datasheet.pdf
TV 4C 4#8(COAX) PIN J/N RECP datasheet.pdf
1500UF 50V 19.05X53.98 105C AXI datasheet.pdf