Bel Fuse Inc. BACC63CB24-30P8
BACC63CB24-30P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB24-30P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB24-30P8.pdf
Availability of BACC63CB24-30P8
QUANTITY
BACC63CB24-30P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB24-30P8
Internal Part NumberEIS-BACC63CB24-30P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB24-30P8
Related LinksBACC63C, BACC63CB24-30P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB24-30P8 Details Description
Related parts for BACC63CB24-30P8
IC VREF SERIES 2.5V 8SO datasheet.pdf
RES SMD 22.6K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 32pF 60 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 16.5KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
HEATSHRINK 3"-6" BLACK datasheet.pdf
LICENSE ACTIVATION VISUAL TFT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf