Eaton (formerly Cooper Bussmann) BBU38-200K
BBU38-200K picture photo
Mfg. Part Number
BBU38-200K
Brief Description
FUSE PWR 200K 38KV BBU-20
Datasheet Download
BBU38-200K.pdf
Availability of BBU38-200K
QUANTITY
BBU38-200K Order Process
Ship out your order
Specifications of BBU38-200K
Internal Part NumberEIS-BBU38-200K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BBU38-200K
Related LinksBBU38, BBU38-200K Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BBU38-200K Details Description
Related parts for BBU38-200K
JUMPER-H9992TR/1853RD/H9992TR 2" datasheet.pdf
ARRAY FEMALE 200POS 1.3MM GOLD datasheet.pdf
19P MTA156 CONN ASSY 18AWG LF datasheet.pdf
CONN RCPT 8 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 2.1A SOT223 datasheet.pdf
SDE COMMERCIAL TOOL & DIE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1024K FLASH 176LQFP datasheet.pdf
TERM PLUG VERT 762MM FRNT 11C datasheet.pdf