Taiyo Yuden BK20104L220-T
BK20104L220-T picture photo
Mfg. Part Number
BK20104L220-T
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
FERRITE BEAD ARRAY 22 OHM 0804
Datasheet Download
BK20104L220-T.pdf
Availability of BK20104L220-T
QUANTITY
BK20104L220-T Order Process
Ship out your order
Specifications of BK20104L220-T
Internal Part NumberEIS-BK20104L220-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Applications
Standard Package4,000
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
SeriesBK
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency22 Ohm @ 100MHz
Current Rating100mA
DC Resistance (DCR)200 mOhm Max
Filter TypeDifferential Mode - 4 Line Array
Package / Case0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.020" (0.50mm)
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK20104L220-T
Related LinksBK2010, BK20104L220-T Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
BK20104L220-T Details Description
Related parts for BK20104L220-T
IC OTP 4MBIT 70NS 32PLCC datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRDG 600MA 16-MLP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
FUSE DUAL ELEMENT T-LAG 2A600V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
IC CPLD 640MC 9.35NS 132CSBGA datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT PIN datasheet.pdf