Taiyo Yuden BK20104S121-T
BK20104S121-T picture photo
Mfg. Part Number
BK20104S121-T
Brief Description
FERRITE BEAD ARRAY 120 OHM 0804
Datasheet Download
BK20104S121-T.pdf
Availability of BK20104S121-T
QUANTITY
BK20104S121-T Order Process
Ship out your order
Specifications of BK20104S121-T
Internal Part NumberEIS-BK20104S121-T
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency120 Ohm @ 100MHz
Current Rating100mA
DC Resistance (DCR)300 mOhm Max
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.020" (0.50mm)
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK20104S121-T
Related LinksBK2010, BK20104S121-T Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
BK20104S121-T Details Description
Related parts for BK20104S121-T
IDC CABLE - MSD26K/MC26G/MCF26K datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3 datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8SOP datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 1.75A STRAP datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
MULTI-PAIR 12COND 18AWG 500' datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 30PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
DIODE RECT ULT FAST REC B-PKG datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA2540 19MM WHT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf