Amphenol Pcd BLL1SSL22039XN
BLL1SSL22039XN picture photo
Mfg. Part Number
BLL1SSL22039XN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps
Brief Description
CONN STR BAND LOCK ALUM NICKEL
Datasheet Download
BLL1SSL22039XN.pdf
Availability of BLL1SSL22039XN
QUANTITY
BLL1SSL22039XN Order Process
Ship out your order
Specifications of BLL1SSL22039XN
Internal Part NumberEIS-BLL1SSL22039XN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Backshells and Cable Clamps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BLL1SSL22039XN
Related LinksBLL1SSL, BLL1SSL22039XN Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
BLL1SSL22039XN Details Description
Related parts for BLL1SSL22039XN
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU LV SOT23-8 datasheet.pdf
RES 36 OHM 5W 5% CERAMIC WW datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16DIP datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 108POS .050 THRUHL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf