Murata Electronics North America BLM21AG100SN1D
BLM21AG100SN1D picture photo
Mfg. Part Number
BLM21AG100SN1D
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM21AG100SN1D.pdf
Availability of BLM21AG100SN1D
QUANTITY
BLM21AG100SN1D Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21AG100SN1D
Internal Part NumberEIS-BLM21AG100SN1D
Delivery TimeIn stock, ship BLM21AG100SN1D today.
SeriesBLM21AG1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21AG100SN1D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM21AG, BLM21AG100SN1D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM21AG100SN1D Details Description
Related parts for BLM21AG100SN1D
LED BLUE CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
CONN FEMALE 14POS INLINE STRGHT datasheet.pdf
IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 110V datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
SC 3.81/13/135F 3.2SN OR BX datasheet.pdf
IC FPGA 552 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC datasheet.pdf