Murata Electronics North America BLM21AG102SNID
BLM21AG102SNID picture photo
Mfg. Part Number
BLM21AG102SNID
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM21AG102SNID.pdf
Availability of BLM21AG102SNID
QUANTITY
BLM21AG102SNID Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21AG102SNID
Internal Part NumberEIS-BLM21AG102SNID
Delivery TimeIn stock, ship BLM21AG102SNID today.
SeriesBLM21AG1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21AG102SNID
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM21AG, BLM21AG102SNID Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM21AG102SNID Details Description
Related parts for BLM21AG102SNID
AMP TBC RECP ASY 300P 4ROW datasheet.pdf
IC MUX SWITCHING W/AMP 2:1 8SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC datasheet.pdf
INSERT RJ45 JACK TO IDC CONN datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 37POS SKT datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 2VOUT 40W datasheet.pdf
BOOM ASSEMBLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS datasheet.pdf