Panduit BR-1.25-10-24
BR-1.25-10-24 picture photo
Mfg. Part Number
BR-1.25-10-24
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CONN BRIDLE RING
Datasheet Download
BR-1.25-10-24.pdf
Availability of BR-1.25-10-24
QUANTITY
BR-1.25-10-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of BR-1.25-10-24
Internal Part NumberEIS-BR-1.25-10-24
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BR-1.25-10-24
Related LinksBR-1.2, BR-1.25-10-24 Datasheet, Panduit Distributor
BR-1.25-10-24 Details Description
Related parts for BR-1.25-10-24
CONN CIR FEMALE 4POS CBL MNT datasheet.pdf
RES 10K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE SMB-RA/SMB-RA 18" RG-179DS datasheet.pdf
RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
RES 5.90K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf