Eaton (formerly Cooper Bussmann) BSPM2230WE
BSPM2230WE picture photo
Mfg. Part Number
BSPM2230WE
Manufacturer
Product Category
TVS - Varistors, MOVs
Brief Description
MOV DIN SPD 2-0 CIRCUIT 2P 230V
Datasheet Download
BSPM2230WE.pdf
Availability of BSPM2230WE
QUANTITY
BSPM2230WE Order Process
Ship out your order
Specifications of BSPM2230WE
Internal Part NumberEIS-BSPM2230WE
Category Circuit Protection
FamilyTVS - Varistors, MOVs
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BSPM2230WE
Related LinksBSPM2, BSPM2230WE Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BSPM2230WE Details Description
Related parts for BSPM2230WE
CONN SPRING CONT 38 POS .276 SMD datasheet.pdf
TERMINAL OFFSET LEG 6/32 .032" datasheet.pdf
IC COUNTER DIVIDE X12 14DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 250UF 350V SCREW datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONN DIN RAIL FOR TRANS 5POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8LFCSP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
TV 4C 4#16 PIN RECP datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf