3M C0619-AUDIT-35U-12X18
C0619-AUDIT-35U-12X18 picture photo
Mfg. Part Number
C0619-AUDIT-35U-12X18
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
EMBEDDED CAPACITANCE MATERIAL
Datasheet Download
C0619-AUDIT-35U-12X18.pdf
Availability of C0619-AUDIT-35U-12X18
QUANTITY
C0619-AUDIT-35U-12X18 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0619-AUDIT-35U-12X18
Internal Part NumberEIS-C0619-AUDIT-35U-12X18
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Prototyping Products
FamilyAccessories
Series*
Accessory TypeEmbedded Capacitance Material (ECM), 12" x 18"
For Use With/Related ProductsCircuit Board
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0619-AUDIT-35U-12X18
Related LinksC0619-AUDI, C0619-AUDIT-35U-12X18 Datasheet, 3M Distributor
C0619-AUDIT-35U-12X18 Details Description
Related parts for C0619-AUDIT-35U-12X18
KNOB CLR MATTE1.00"DIA.250"SHAFT datasheet.pdf
REG SW 1.5V 16A SMD datasheet.pdf
IC SW USB DUAL W/FB 10-UMAX datasheet.pdf
CER RESONATOR 8.0MHZ SMD datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
INSERT RJ45 MALE 8P8C IDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf