Bel Fuse Inc. C0909A12-03S7-402
C0909A12-03S7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A12-03S7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A12-03S7-402.pdf
Availability of C0909A12-03S7-402
QUANTITY
C0909A12-03S7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A12-03S7-402
Internal Part NumberEIS-C0909A12-03S7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A12-03S7-402
Related LinksC0909A12, C0909A12-03S7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A12-03S7-402 Details Description
Related parts for C0909A12-03S7-402
DIODE SCHOTTKY 45V 10A D2PAK datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.45A 152 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 1.11A 160 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf