Bel Fuse Inc. C0909A14-15PN-106
C0909A14-15PN-106 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A14-15PN-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C0909A14-15PN-106.pdf
Availability of C0909A14-15PN-106
QUANTITY
C0909A14-15PN-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A14-15PN-106
Internal Part NumberEIS-C0909A14-15PN-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A14-15PN-106
Related LinksC0909A14, C0909A14-15PN-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A14-15PN-106 Details Description
Related parts for C0909A14-15PN-106
RES SMD 17.8OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 9.3A 7.4 MOHM TH datasheet.pdf
RND STANDOFF 8-32 STEATITE 3/4" datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 226KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RP-SMA JACK 50 OHM EDGE MNT datasheet.pdf
CONN RECEPT 40POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR REMOTE 10-UMAX datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1410 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCC datasheet.pdf
MICRO 25C S 120" RBW JACKS NI datasheet.pdf