Bel Fuse Inc. C0909A22-12SN-402
C0909A22-12SN-402 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A22-12SN-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A22-12SN-402.pdf
Availability of C0909A22-12SN-402
QUANTITY
C0909A22-12SN-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A22-12SN-402
Internal Part NumberEIS-C0909A22-12SN-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A22-12SN-402
Related LinksC0909A22, C0909A22-12SN-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A22-12SN-402 Details Description
Related parts for C0909A22-12SN-402
FUSE RESETTABLE .75A 6V HLD SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD datasheet.pdf
CONN RECPT 16POS R/A TIN 2.5MM datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 15V 20% 1810 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
ROUND SPACER M3 PVC 1.4MM datasheet.pdf
RES 7K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
MICRO 100C P 12" YEL JACKP NI datasheet.pdf