3M C1012-FULL-17U-12X18
C1012-FULL-17U-12X18 picture photo
Mfg. Part Number
C1012-FULL-17U-12X18
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
EMBEDDED CAPACITANCE MATERIAL
Datasheet Download
C1012-FULL-17U-12X18.pdf
Availability of C1012-FULL-17U-12X18
QUANTITY
C1012-FULL-17U-12X18 Order Process
Ship out your order
Specifications of C1012-FULL-17U-12X18
Internal Part NumberEIS-C1012-FULL-17U-12X18
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Prototyping Products
FamilyAccessories
Series*
Accessory TypeEmbedded Capacitance Material (ECM), 12" x 18"
For Use With/Related ProductsCircuit Board
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C1012-FULL-17U-12X18
Related LinksC1012-FULL, C1012-FULL-17U-12X18 Datasheet, 3M Distributor
C1012-FULL-17U-12X18 Details Description
Related parts for C1012-FULL-17U-12X18
IC REG SWTCHD CAP 12V 30MA 8SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 200K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR 12V MIC28304-1 datasheet.pdf
CAP 10 UF 20% 50 V datasheet.pdf