Omron Automation & Safety C200HW-CE002
C200HW-CE002 picture photo
Mfg. Part Number
C200HW-CE002
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
DOUBLE CPU BUS
Datasheet Download
C200HW-CE002.pdf
Availability of C200HW-CE002
QUANTITY
C200HW-CE002 Order Process
Ship out your order
Specifications of C200HW-CE002
Internal Part NumberEIS-C200HW-CE002
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
SeriesC200HW
Accessory TypeBus Connection Unit
For Use With/Related ProductsC Series
Specifications2 Modules
Number of Positions-
Length-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C200HW-CE002
Related LinksC200HW, C200HW-CE002 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
C200HW-CE002 Details Description
Related parts for C200HW-CE002
CONN CARDEDGE 72POS .156 X .200 datasheet.pdf
FAN BLOWER 34.8X7.3MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 1.6 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUFFER TRPL NON-INV 8TSSOP datasheet.pdf
IC INVERTER HEX 14-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 44PS GOLD SMD datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf
IC REG BUCK SYNC 24V 6A datasheet.pdf
CONN PLUG 0.8MM 20POS datasheet.pdf