Panduit C200X050CBC
C200X050CBC picture photo
Mfg. Part Number
C200X050CBC
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL VNL CLOTH WHT 2" X .50"
Datasheet Download
C200X050CBC.pdf
Availability of C200X050CBC
QUANTITY
C200X050CBC Order Process
Ship out your order
Specifications of C200X050CBC
Internal Part NumberEIS-C200X050CBC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Hardware, Fasteners, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series-
PackagingRoll
TypeLabel
Label TypeBlank
Label Size2.00" L x 0.50" W (50.8mm x 12.7mm)
MaterialVinyl Cloth
ColorWhite
For Use With/Related ProductsUser Defined
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C200X050CBC
Related LinksC200X, C200X050CBC Datasheet, Panduit Distributor
C200X050CBC Details Description
Related parts for C200X050CBC
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 11M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
TVS DIODE 116VWM 213VC SOD57 datasheet.pdf
SENSOR WITH OVERMOLD 30 CM CA datasheet.pdf
25POS M PC PI FILT.TY5 datasheet.pdf
CAP FILM 2000VDC 0.01UF RADIAL datasheet.pdf