Panduit C400X100AUT
C400X100AUT picture photo
Mfg. Part Number
C400X100AUT
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL PANEL RAISED
Datasheet Download
C400X100AUT.pdf
Availability of C400X100AUT
QUANTITY
C400X100AUT Order Process
Ship out your order
Specifications of C400X100AUT
Internal Part NumberEIS-C400X100AUT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C400X100AUT
Related LinksC400X, C400X100AUT Datasheet, Panduit Distributor
C400X100AUT Details Description
Related parts for C400X100AUT
FILTER LINE 25UH 12A VERTICAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
IC CLK BUFF ZD STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.51 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
LFH STICK PREP TOOL KIT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
097333-0008 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HDR 10POS 0.4MM SMD datasheet.pdf
DC/DC CONV 1W SMD DUAL OUT datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf