Panduit C400X600A41
C400X600A41 picture photo
Mfg. Part Number
C400X600A41
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL THERMAL TRANSFER
Datasheet Download
C400X600A41.pdf
Availability of C400X600A41
QUANTITY
C400X600A41 Order Process
Ship out your order
Specifications of C400X600A41
Internal Part NumberEIS-C400X600A41
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Hardware, Fasteners, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series-
PackagingRoll
TypeLabel
Label Type-
Label Size6.00" L x 4.00" W (152.4mm x 101.6mm)
MaterialPolyester
ColorBlack, Red, White
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C400X600A41
Related LinksC400X, C400X600A41 Datasheet, Panduit Distributor
C400X600A41 Details Description
Related parts for C400X600A41
IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 120 OHM 8SIP datasheet.pdf
IC PULSAR DIGITAL DUAL 56TQFN datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LVL GRN/RED DIFF datasheet.pdf
CONNECTOR COVER datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER MULTI RF 28VFQFPN datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
ROTARY NON-CONTACT ANALOG SENSOR datasheet.pdf
OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf