Bel Fuse Inc. C48-00R10Y5S8-402
C48-00R10Y5S8-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R10Y5S8-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R10Y5S8-402.pdf
Availability of C48-00R10Y5S8-402
QUANTITY
C48-00R10Y5S8-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R10Y5S8-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R10Y5S8-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R10Y5S8-402
Related LinksC48-00R1, C48-00R10Y5S8-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R10Y5S8-402 Details Description
Related parts for C48-00R10Y5S8-402
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS .100 DAUL T/H AU datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 11V SOT323 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
1-AXIS ACCELEROMETER datasheet.pdf
CGRID SMT BKWY HDR 30 SAU 80CKT datasheet.pdf
EXL DEBURRING WHEEL 6" 9S FIN datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD datasheet.pdf
FILTER SW TRANS 12A 115/250VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf