Bel Fuse Inc. C48-00R12Y12S6-406
C48-00R12Y12S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12Y12S6-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 S TH RECP LC
Datasheet Download
C48-00R12Y12S6-406.pdf
Availability of C48-00R12Y12S6-406
QUANTITY
C48-00R12Y12S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12Y12S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-00R12Y12S6-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12Y12S6-406
Related LinksC48-00R12, C48-00R12Y12S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12Y12S6-406 Details Description
Related parts for C48-00R12Y12S6-406
FAN AXIAL 805X218MM 230VAC WIRE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA datasheet.pdf
TOOL SMP CABLED CONN REMOVAL datasheet.pdf
CONN PLUG 140POS VERT 30GOLD datasheet.pdf
DAC 10BIT SGL SPI/VREF 8DFN datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL RCPT PNL MNT datasheet.pdf
BS II 0.100" datasheet.pdf
TUFNOL SPACER EX E GND ASSY datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf