Bel Fuse Inc. C48-00R14-15S10-102
C48-00R14-15S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-15S10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R14-15S10-102.pdf
Availability of C48-00R14-15S10-102
QUANTITY
C48-00R14-15S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-15S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-15S10-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-15S10-102
Related LinksC48-00R14, C48-00R14-15S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-15S10-102 Details Description
Related parts for C48-00R14-15S10-102
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
PWR SUP BRD MNT 15V 10.1W .67A datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 54POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
34 MODII HDR DRST SHRD A/PIN datasheet.pdf
LITEPIPE FLEX GREEN TRANSP 6" datasheet.pdf