Bel Fuse Inc. C48-00R22-12S-402
C48-00R22-12S-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-12S-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 S TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R22-12S-402.pdf
Availability of C48-00R22-12S-402
QUANTITY
C48-00R22-12S-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-12S-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-12S-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-12S-402
Related LinksC48-00R2, C48-00R22-12S-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-12S-402 Details Description
Related parts for C48-00R22-12S-402
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 5FLIPCHIP datasheet.pdf
RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
STRAIN RELIEF 8 POS D89 SOCKETS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
RES 1.91K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZHQ PG16 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf