Bel Fuse Inc. C48-03R14-15S-106
C48-03R14-15S-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-03R14-15S-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-03R14-15S-106.pdf
Availability of C48-03R14-15S-106
QUANTITY
C48-03R14-15S-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-03R14-15S-106
Internal Part NumberEIS-C48-03R14-15S-106
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-03R14-15S-106
Related LinksC48-03R1, C48-03R14-15S-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-03R14-15S-106 Details Description
Related parts for C48-03R14-15S-106
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
RES SMD 187 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 3A 125VAC/VDC SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 6.04 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.05M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
WASHER FLAT M2 NYLON BLACK datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
TBF/P3 MOUNTING PLATE AL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
LED COB WHT 13.5MM 3500K 80CRI datasheet.pdf