Bel Fuse Inc. C48-06R10-5S9-106
C48-06R10-5S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R10-5S9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R10-5S9-106.pdf
Availability of C48-06R10-5S9-106
QUANTITY
C48-06R10-5S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R10-5S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-06R10-5S9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R10-5S9-106
Related LinksC48-06R1, C48-06R10-5S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R10-5S9-106 Details Description
Related parts for C48-06R10-5S9-106
IC REG LDO 5V 0.4A TO220-5-12 datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 1/4 NPT 5V MINI datasheet.pdf
CONN HEADER VERT DUAL 6POS GOLD datasheet.pdf
LED BLUE 7X9MM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS W/PINS datasheet.pdf
RES 665 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 datasheet.pdf