Bel Fuse Inc. C48-06R14-4S9-102
C48-06R14-4S9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R14-4S9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 9#20 3#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R14-4S9-102.pdf
Availability of C48-06R14-4S9-102
QUANTITY
C48-06R14-4S9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R14-4S9-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R14-4S9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R14-4S9-102
Related LinksC48-06R1, C48-06R14-4S9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R14-4S9-102 Details Description
Related parts for C48-06R14-4S9-102
JFET P-CH 30V 0.35W TO92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
RES 5.9 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 75 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 243 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM datasheet.pdf