Bel Fuse Inc. C48-06R18-14P6-106
C48-06R18-14P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R18-14P6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-06R18-14P6-106.pdf
Availability of C48-06R18-14P6-106
QUANTITY
C48-06R18-14P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R18-14P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-06R18-14P6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R18-14P6-106
Related LinksC48-06R18, C48-06R18-14P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R18-14P6-106 Details Description
Related parts for C48-06R18-14P6-106
FIXED IND 270UH 92MA 18 OHM SMD datasheet.pdf
LED LEDNIUM WARM WHT 3500K 6SMD datasheet.pdf
IC TRANSLATOR QUAD PECL 20-PLCC datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 10POS VERT GOL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 8.06K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 205K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 30POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN FPC TOP 46POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf