Bel Fuse Inc. C48-06R22-19S10-402
C48-06R22-19S10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-19S10-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S TH PLUG WC
Datasheet Download
C48-06R22-19S10-402.pdf
Availability of C48-06R22-19S10-402
QUANTITY
C48-06R22-19S10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-19S10-402
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-19S10-402
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-19S10-402
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-19S10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-19S10-402 Details Description
Related parts for C48-06R22-19S10-402
IC SUPERVISOR FOR CPU 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 32POS R/A datasheet.pdf
TRIAC 600V 16A TO220-3 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM datasheet.pdf
VARISTOR 108V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 20% 330VAC AXI datasheet.pdf