Bel Fuse Inc. C48-06R8-2S6-102
C48-06R8-2S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R8-2S6-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R8-2S6-102.pdf
Availability of C48-06R8-2S6-102
QUANTITY
C48-06R8-2S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R8-2S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R8-2S6-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R8-2S6-102
Related LinksC48-06R8, C48-06R8-2S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R8-2S6-102 Details Description
Related parts for C48-06R8-2S6-102
RES SMD 47 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
V/T REC POWERBLADE LF datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 10POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 18COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
CUSTOM 2-PART PVC RAMP TRIM datasheet.pdf
IC FPGA 492 I/O 1152FCBGA datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf