Bel Fuse Inc. C48-10R10-5P8-106
C48-10R10-5P8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R10-5P8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R10-5P8-106.pdf
Availability of C48-10R10-5P8-106
QUANTITY
C48-10R10-5P8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R10-5P8-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R10-5P8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R10-5P8-106
Related LinksC48-10R1, C48-10R10-5P8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R10-5P8-106 Details Description
Related parts for C48-10R10-5P8-106
AC/DC CONVERTER 2X12V 15W datasheet.pdf
IC VREF SERIES 10V 8MSOP datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SOIC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
INSERT FMALE 10POS TENSION CLAMP datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 630V X7R 0805 datasheet.pdf
IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN RJ45 PLUG LOCK-IN DEVICE datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 8HTSOP datasheet.pdf
381 TB SOCKET OPEN VER datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf