Bel Fuse Inc. C48-10R10-5S9-106
C48-10R10-5S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R10-5S9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R10-5S9-106.pdf
Availability of C48-10R10-5S9-106
QUANTITY
C48-10R10-5S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R10-5S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R10-5S9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R10-5S9-106
Related LinksC48-10R1, C48-10R10-5S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R10-5S9-106 Details Description
Related parts for C48-10R10-5S9-106
CONN PIN 24-26AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
IC HALF BRIDGE SELF-OSC 9-SIP datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Connector Receptacle 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
RES 73.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LDVS MULTIPLE LIMIT SW GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP 10-SECTION WHITE datasheet.pdf
A5 1.0KW 17 BIT ABSOLUTE ENCODER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf