Bel Fuse Inc. C48-10R14-15S7-106
C48-10R14-15S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-15S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R14-15S7-106.pdf
Availability of C48-10R14-15S7-106
QUANTITY
C48-10R14-15S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-15S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-15S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-15S7-106
Related LinksC48-10R14, C48-10R14-15S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-15S7-106 Details Description
Related parts for C48-10R14-15S7-106
CONN IDT FEMALE RED .200 AWG18 datasheet.pdf
IC 4-BIT BINARY COUNTER 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets 37, 37 Position Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
VARISTOR 702V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN M12 4POS PLUG datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS 5.08MM PNL MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 15.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf