Bel Fuse Inc. C48-10R14-3S10-406
C48-10R14-3S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-3S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 2#16 1#2 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R14-3S10-406.pdf
Availability of C48-10R14-3S10-406
QUANTITY
C48-10R14-3S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-3S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-3S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-3S10-406
Related LinksC48-10R14, C48-10R14-3S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-3S10-406 Details Description
Related parts for C48-10R14-3S10-406
CABLE TIE INTERMED WR BLACK 9.7" datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.5A 10SON datasheet.pdf
CONTACT SOCKET CRIMP 14AWG GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.5A 120 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
IC DDR2 512MB 400MHZ CL5 84BGA datasheet.pdf