Bel Fuse Inc. C48-10R14Y12P7-406
C48-10R14Y12P7-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14Y12P7-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 9#20 3#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R14Y12P7-406.pdf
Availability of C48-10R14Y12P7-406
QUANTITY
C48-10R14Y12P7-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14Y12P7-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R14Y12P7-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14Y12P7-406
Related LinksC48-10R14, C48-10R14Y12P7-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14Y12P7-406 Details Description
Related parts for C48-10R14Y12P7-406
FIXED IND 68UH 1.5A 300 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 14POS TIN T/H datasheet.pdf
TVS DIODE 17VWM 30.5VC SMB datasheet.pdf
SWITCH ROTARY ESD EXT SHAFT REV datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES 1.69 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 165A DO205AA datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V datasheet.pdf
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf