Bel Fuse Inc. C48-10R16-24S10-106
C48-10R16-24S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16-24S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R16-24S10-106.pdf
Availability of C48-10R16-24S10-106
QUANTITY
C48-10R16-24S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16-24S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R16-24S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16-24S10-106
Related LinksC48-10R16, C48-10R16-24S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16-24S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R16-24S10-106
HSG,SINGLE POSN FREE HANGING datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES 953 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
IC CPLD 192MC 10NS 144TQFP datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X8R 0603 datasheet.pdf
SENSOR PRES 1.6PSI ABSO 3.3V SMT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf