Bel Fuse Inc. C48-10R16-24S9-102
C48-10R16-24S9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16-24S9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R16-24S9-102.pdf
Availability of C48-10R16-24S9-102
QUANTITY
C48-10R16-24S9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16-24S9-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R16-24S9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16-24S9-102
Related LinksC48-10R16, C48-10R16-24S9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16-24S9-102 Details Description
Related parts for C48-10R16-24S9-102
TOOL CRIMP INS TERM 14-22AWG datasheet.pdf
MULTI-PAIR 20COND 28AWG 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100 WW datasheet.pdf
CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
LED RED 700MA 3.45X3.45 SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
ANGL PWR DIST BX 125V20A 100' datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELD LED 4 PORT datasheet.pdf
RES SMD 24.3K OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf