Bel Fuse Inc. C48-10R20-28P10-106
C48-10R20-28P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20-28P10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 28C 24#20 4#12 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R20-28P10-106.pdf
Availability of C48-10R20-28P10-106
QUANTITY
C48-10R20-28P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20-28P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R20-28P10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20-28P10-106
Related LinksC48-10R20, C48-10R20-28P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20-28P10-106 Details Description
Related parts for C48-10R20-28P10-106
Crystal 35.3280MHz 30ppm 18pF 140 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 34POS SNGL TIN datasheet.pdf
CONN RCPT IN-LINE 61POS W/PIN datasheet.pdf
VARISTOR 27V 2KA DISC 14MM datasheet.pdf
CUST UMQ SAFETY MAT 17.5X57 IN datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 10% 2413 datasheet.pdf
IC SRAM 64K X 16 WIDE 48-TFBGA datasheet.pdf
ZMOTION NICERA PYRO SBG323-671 datasheet.pdf
Crystal 54.0000MHz 15ppm 8pF 23 Ohm -40°C - 125°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN FML 4POS TO MALE 4POS datasheet.pdf