Bel Fuse Inc. C48-10R22-32S10-106
C48-10R22-32S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-32S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-32S10-106.pdf
Availability of C48-10R22-32S10-106
QUANTITY
C48-10R22-32S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-32S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-32S10-106
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-32S10-106
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-32S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-32S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-32S10-106
CAP CER 0.47UF 250V X7R 2220 datasheet.pdf
IND DELAY LINE 1.3NS 1 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 210K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT B/P DGTL POS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM datasheet.pdf