Bel Fuse Inc. C48-10R24Y57S7-406
C48-10R24Y57S7-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R24Y57S7-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R24Y57S7-406.pdf
Availability of C48-10R24Y57S7-406
QUANTITY
C48-10R24Y57S7-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R24Y57S7-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R24Y57S7-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R24Y57S7-406
Related LinksC48-10R24, C48-10R24Y57S7-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R24Y57S7-406 Details Description
Related parts for C48-10R24Y57S7-406
IC MCU 8BIT 4K 28 SOIC datasheet.pdf
QKE HDR datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
H48-6 SHEET 640X320X5MM datasheet.pdf
RES 0.301 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf