Bel Fuse Inc. C48-16R20Y39S-406
C48-16R20Y39S-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y39S-406
Brief Description
26500 37#20 2#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y39S-406.pdf
Availability of C48-16R20Y39S-406
QUANTITY
C48-16R20Y39S-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y39S-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y39S-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y39S-406
Related LinksC48-16R2, C48-16R20Y39S-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y39S-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y39S-406
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
FUSE 630A 690V 2FU/115 AR UC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN datasheet.pdf
COLLET FFA.3S. - 5.7MM DIA datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A datasheet.pdf